Wellness

Naberte energiu a zrelaxujte sa v útulnom wellness v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku.

V nadmorskej výške 1670 m n. m. nájdete útulné relaxačné centrum, ktoré vylepší váš zážitok z Vysokých Tatier. Na okraji Velického Plesa je v hoteli Sliezsky dom príjemné miesto na oddych a relax po aktívnej túre v okolitých končiaroch alebo po náročnom výstupe na Gerlach. Pridajte k tomu autentické výhľady z odpočinkovej zóny na Velické Pleso a na krásne tatranské štíty. Pre klientov je vo wellness k dispozícii vírivka, sauny, masáž a relaxačná miestnosť. Vzhľadom na kapacitu wellness, odporúčame si ho objednať s časovým predstihom.

Otváracie hodiny: 10:00 – 21:00 h

Vírivka

Priestranná vírivka pre päť osôb je vhodným relaxom, ak potrebujete celkovú regeneráciu organizmu a chcete uvoľniť psychiku po náročnom týždni. Pri vhodnej teplote vody (35 – 38˚C) priaznivo pôsobí na cievy, optimalizuje krvný obeh a uvoľňuje svaly.

Sauny

Po náročnom dni v horách v zime, alebo aj v inom ročnom období, je ideálnym zavŕšením dňa saunovanie v Sliezskom dome. Doprajte oddych svalom, prehrejte sa príjemným teplom v priestranných parných a fínskych saunách. K dispozícii sú sauny aj pre skupiny do desať osôb.

Masáže

Turistika v horách je len polovicou zdravého životného štýlu. Tou druhou je správny relax a masáž tela. Niekoľko druhov masáží je k dispozícii aj v najvyššie položenom wellness centre na Slovensku.

CENNÍK MASÁŽÍ

Odpočinková miestnosť

Relaxovať možno aj pohľadom na niečo krásne. O tom, že wellness v Sliezskom dome je kvalitným relaxom, vás na záver presvedčí odpočinok v priestoroch s jedinečným výhľadom na Velické pleso, okolité štíty a vodopád. Panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a príjemný pocit po wellness sú ideálnou kombináciou ako zavŕšiť akýkoľvek deň v najvyššie položenom hoteli na Slovensku.

Virtuálna prehliadka

Cenník

UBYTOVANÍ HOSTIA EXTERNÍ HOSTIA
1 - hodinový vstup zdarma* 10 €
dieťa do 6 rokov zdarma* zdarma
dieťa od 6 do 15 rokov zdarma* 5 €
každá ďalšia začatá hodina 5 € 5 €
privátny vstup (1 h / 2 h )** na vyžiadanie na vyžiadanie

*   1-krát denne
** na základe individuálnej dohody

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu si wellness centrum rezervujú vopred aj ubytovaní hostia.
Po 20:00 h je vstup do wellness centra povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Deti do 15 rokov môžu služby wellness centra využívať len v sprievode rodičov.
Zmluvné ceny sú vrátane DPH.

Informácie o wellness centre poskytne recepcia Horského hotela**** Sliezsky dom.

 

 

Rezervácia procedúr

Rezervácia procedúr

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti Premium Star Hotels, a.s., Prevádzka Horský hotel Sliezsky dom, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.