Len 10 % ľudí je v práci naozaj spokojných.
Patríš k zvyšným 90 %?
Zmeň to s PSH!

Na Slovensku pracuje viac než 72 % ľudí v produktívnom veku. Ak nie si dieťaťom milionárov, zrejme patríš medzi nich. Avšak len desatina všetkých zamestnaných je so svojou prácou spokojná. A čo Ty? Patríš medzi nich?

Ak nie, zmeň to s PSH. Stabilná spoločnosť s pôsobením na Slovensku i v zahraničí Ti ponúka prácu v unikátnom prostredí, príjemných kolegov, zamestnanecké benefity a zľavy, nadštandardný plat či teambuildingy.

V súčasnosti hľadáme posily do 4* hotela Salamandra Resort v Štiavnických vrchov, a to na pozície:

  • časník
  • kuchár
  • údržbár

Vieme, že spokojní zamestnanci sú zárukou spokojných klientov. Naším cieľom je dosiahnuť oboje. Preto do nášho tímu hľadáme ľudí s chuťou pracovať, učiť sa novým veciam a zodpovedným prístupom k práci.

O Tvoju spokojnosť sa už postaráme my. Presvedč sa. Pošli životopis na adresu: ….. a pridaj sa k zvyšku spokojných zamestnancov PSH.

Tešíme sa na Tvoj záujem.

HDL SLIEZSKY DOM

Staňte sa súčasťou nášho jedinečného kolektívu

Ponúkame vám možnosť pracovať v najvyššie položenom hoteli na Slovensku, priamo v srdci tatranskej prírody a v priateľskom kolektíve. Okrem nadštandardného ohodnotenia získate aj zamestnanecké benefity a zľavy, školenia a stanete sa súčasťou medzinárodnej siete hotelov PSH. Tak na čo čakáte? Napíšte nám na hotelmanager@sliezskydom.sk

Pridajte sa k našim kolegom pánovi Velickému a Gerlachovi a prinášajte návštevníkom bezchybné zážitky! Práve teraz hľadáme údržbára/údržbárku na Sliezsky dom.

Viac informácii nájdete na www.sliezskydom.sk/kariera

Je čas zahviezdiť. Zaiste máš potenciál, ktorý ti umožníme naplno rozvíjať. Nebudeš len zamestnanec, ale staneš sa súčasťou motivovaného a stabilného tímu, ktorý posúva hotelierstvo na vyššiu úroveň. A to v súlade s maximálnou kvalitou poskytovaných služieb, jedinečným prostredím s dôrazom na ekológiu a dostatočným ohodnotením každého zamestnanca. Vieme totiž, že ak má žiariť celá obloha, záleží na každej hviezde.

Voľné pozície