Firemné večierky

Urobte si z firemnej akcie zážitok. Zabezpečíme vám unikátne priestory, prvotriedne služby a nezabudnuteľný program. Stačí si vybrať, čo chcete zažiť. Degustáciu? Survival? Koncert? Zariadime všetko – od večera stráveného v spoločnosti horského vodcu až po guľovačku na našej terase s výhľadom na tatranské končiare.

Benefity:

  • Sliezsky dom je najvyššie položený hotel na Slovensku s unikátnymi výhľadmi
  • Vytvárame večerný program šitý na mieru
  • K dispozícii sú pohodlné priestory s kompletným vybavením
  • Poskytujeme prvotriedne služby a catering
  • Ochutnajte vynikajúce jedlo od šéfkuchára a zažite ochotný personál

Priestory na firemné večierky:

HOTELOVÉ PRIESTORY

Multifunkčná miestnosť

Sliezsky dom má k dispozícii špičkovú školiacu miestnosť, ktorá sa nachádza na 2. poschodí hotela. Maximálna kapacita je 50 ľudí pri kinosedení. Má prekrásny panoramatický výhľad. Sedenie možno usporiadať viacerými spôsobmi.

Hotelová reštaurácia

Tento priestor môže využiť skupina maximálne 90 ľudí pri reštauračnom sedení. Má panoramatický výhľad. V prípade menšej skupiny do 35 ľudí možno predeliť reštauráciu na dve časti: bufetové občerstvenie, časť na relax a zábavu.

PRIESTORY SLIEZSKEHO DOMČEKA

Sliezsky domček – klub

Sliezsky domček – klub, v ktorom nájdete romantický krb s drevenými lavicami, vytvára príjemnú atmosféru, ktorú dopĺňa nádherná prírodná scenéria za oknami. Kapacita je maximálne 40 ľudí.

Sliezsky domček – reštaurácia

Sliezsky domček – reštaurácia poskytuje návštevníkom kapacitu 66 miest na sedenie, pri kino sedení je to až 80 miest. Reštaurácia má unikátny výhľad na krásy vysokohorskej prírody.

Technické vybavenie

K dispozícii je technické vybavenie, ktoré možno využiť na prezentácie a premietania:

  • dataprojektor
  • premietacie plátno
  • flipchart
  • wifi pripojenie na internet

Rezervácia firemného večierku

Rezervácia firemného večierku

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti Premium Star Hotels, a.s., Prevádzka Horský hotel Sliezsky dom, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.