Teambuildingy v Sliezskom dome

Najlepší teambuilding je v prírode, ktorá od vás vyžaduje sústredenie. Nebehajte len tak po lúčkach, príďte do veľhôr. Naučte sa čosi naozaj užitočné – nájsť kolegu v lavíne (papierovačiek), v poslednej minúte zachrániť kolegyňu (pri prezentácii, keď zlyhá technika) a odniesť (firmu) do bezpečia. A to všetko na pozadí prekrásnych tatranských výhľadov. Absolvujte teambuilding na Sliezskom dome a svet biznisu vás už nikdy nezaskočí.

Pri našich teambuildingoch:

  • sa zabavíte
  • naučíte sa veľa užitočných vecí (ktoré vám v horách naozaj zachránia kožu)
  • dobre sa najete
  • dokážete aj to, čo ste netušili, že je vo vašich silách (vystúpite na Gerlach)
  • prídete ako kolegovia, odídete ako kolektív

Teambuildingy vo Vysokých Tatrách sú:

  • intenzívne
  • pre rôzny počet ľudí
  • jednodňové aj víkendové
  • flexibilné (v každom momente vieme program upraviť podľa vašich požiadaviek, aj podľa počasia)

Máte ďalšie otázky alebo si želáte cenovú ponuku?

Ozvite sa a my vám navrhneme atraktívne strávený čas v kruhu vašich kolegov alebo biznis partnerov. Skupinové aktivity ponúkame aj tým, ktorí sa v rámci dovolenky a prázdnin chcú zabaviť aj zrelaxovať v krásnom vysokohorskom prostredí.

 

 

Viac fotografií z našich teambuildingov nájdete v galérii nižšie: 

Rezervujte si teambuilding

Rezervácia teambuildingu

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti Premium Star Hotels, a.s., Prevádzka Horský hotel Sliezsky dom, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.