Nie je oslava ako oslava

Oslávte u nás okrúhle výročia sobáša alebo narodenín. Náš tím sa postará, aby ste mali na tieto okamihy nezabudnuteľné spomienky.
Ponúkame aj možnosť privátnej párty.
Večerná zábava s horským vodcom alebo degustácia vína, koňakov, prípadne pravých kubánskych cigár?  Ak máte v pláne poriadnu párty s DJ-om alebo so živou hudbou, radi vám ju zabezpečíme.
Prajete si ľudový súbor a moderátora? Čokoľvek si budete priať vybavíme za vás, aby sme vás odbremenili od zbytočného stresu.

Unikátne priestory a výhľad

Naša reštaurácia má kapacitu približne 75 osôb. Priestory sú vám k dispozícii od 11. h do 5. h ráno nasledujúci deň. Ponúkame vám 43 izieb, 93 pevných lôžok a 16 prísteliek.
Novinkou nášho hotela sú úplne nové priestory s nádherným panoramatickým výhľadom. Tu sa vaša oslava stane skutočne jedinečným zážitkom pre všetkých hostí.

Gastronomické pôžitky Sliezskeho domu

Gastronómia hotela je pod vedením TOP kuchárov. Spojenie tradičnej slovenskej kuchyne a modernej gastronómie je jedinečné. Máte možnosť využiť klasické a la carte menu, večerné občerstvenie, zaujímavé grilovačky, ponuky zostavené na mieru alebo špeciálne gastro – degustačné večere.
Prajete si zabezpečiť na výzdobu sály a reštaurácie profesionálov? Pomôžeme vám! Máme skúsenosti s lokálnymi agentúrami, ktoré sa postarajú, aby výzdoba na vašej oslave bola povestnou čerešničkou na torte.

Oslava, na ktorej sa nudiť nebudete

Večerná zábava s horským vodcom alebo degustácia vína, koňakov, prípadne pravých kubánskych cigár?  Ak máte v pláne poriadnu párty s DJ-om alebo živou hudbou, vieme vám to zabezpečiť.
Ak si prajete adrenalínovejšiu aktivitu, ako je zdolávanie ľadopádov, geocaching, slick line, top rope, ale aj jazda na psích snežných záprahoch, tak to sme pre vás pripravili už teraz!

Po skvelej zábave sa treba aj zrelaxovať

Hotelovým hosťom je k dispozícií viacero alternatív na zrelaxovanie v našom wellness centre.  Ponúkame aj možnosť privátnej párty vo wellness priestoroch. V ponuke je:

  • Fínska sauna
  • Parná sauna
  • Vírivá vaňa pre 4 osoby
  • Excelentná oddychová miestnosť s jedinečným výhľadom

Ponúkame vám aj skvelé masáže. V prípade záujmu kontaktujte, prosím, hotelovú recepciu deň vopred.

Romantika a turistika

Výstup na Gerlach je na dosah, bola by škoda nevyužiť to. Takúto unikátnu možnosť ponúka len Sliezsky dom. Zabezpečíme vám všetko potrebné od občerstvenia, cez výstroj, horských vodcov až po poistenie.

Kde sa nachádzame

  • Horský hotel Sliezsky dom je najvyššie položený hotel na Slovensku v nadmorskej výške 1670 m n. m.
  • Nachádza sa priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska.
  • Na požiadanie vás vyvezieme z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza 17 kilometrov od výjazdu z diaľnice D1 v smere Vysoké Tatry – Štrbské Pleso. Komunikácia z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom nie je verejne prístupná autom.

Rezervácia oslavy

Rezervácia oslavy

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti Premium Star Hotels, a.s., Prevádzka Horský hotel Sliezsky dom, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.