Svadby v objatí prírody

Výnimočný deň v živote človeka si vyžaduje aj výnimočné miesto. Radi vám pripravíme unikátnu svadobnú oslavu so svadobným obradom pri Velickom plese priamo pod majestátnym Gerlachom. Náš tím sa postará, aby ste mali na tieto nezabudnuteľné okamihy krásne spomienky.

Očarujúci výhľad a priestory hotela

Reštaurácia hotela má kapacitu približne 75 osôb. Priestory sú vám k dispozícii od 11. hodiny do 5. h ráno nasledujúci deň. Ponúkame vám 44 izieb, 97 pevných lôžok a 16 prísteliek.

Novinkou nášho hotela sú priestory s nádherným panoramatickým výhľadom. Tu sa vaša svadba stane skutočne jedinečným zážitkom pre všetkých hostí.

Špeciálne svadobné zľavy

Ponúkame pre svadobných hostí špeciálne ceny, ktoré sú v zmysle cenníka flexi rate so zľavou. Pri objednávke väčšieho počtu osôb je cena ubytovania dohodou.
K ubytovaniu sú aj raňajky zdarma + vstup do wellness centra.

Gurmánske pôžitky na svadobných stoloch

Gastronómia hotela je pod vedením TOP kuchárov. Spojenie tradičnej slovenskej kuchyne a modernej gastronómie je jedinečné. Máte možnosť využiť klasické a la carte menu, večerné občerstvenie, zaujímavé grilovačky, ponuky zostavené na mieru alebo špeciálne gastro – degustačné večere.

Svadobné menu vám pripravíme podľa vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Výzdoba ako čerešnička na torte

Prajete si zabezpečiť na výzdobu sály a reštaurácie profesionálov? Pomôžeme vám! Spolupracujeme s viacerými agentúrami, ktoré sa postarajú, aby výzdoba bola povestnou čerešničkou na torte. Radi vám pritom poradíme.

Kvety, výzdoba, make-up, hudba aj kaderníčka. Čokoľvek vám napadne, obráťte sa na nás!

Prajete si zabezpečiť polnočné čepčenie, ľudový súbor či moderátora? Čokoľvek si budete priať, vybavíme za vás, aby sme vás odbremenili od zbytočného stresu.

Foto – PSKS PHOTO | Výzdoba – Svatby podle Katy, SPK Dekor | Torta + sladký kútik – Dorty a makronky Brno

Kde sa nachádzame

  • Horský hotel Sliezsky dom je najvyššie položený hotel na Slovensku v nadmorskej výške 1670 m n. m.
  • Nachádza sa priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska.
  • Na požiadanie vás vyvezieme z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza 17 kilometrov od výjazdu z diaľnice D1 v smere Vysoké Tatry – Štrbské Pleso. Komunikácia z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom nie je verejne prístupná autom.

Rezervácia svadby

Rezervácia svadby

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti Premium Star Hotels, a.s., Prevádzka Horský hotel Sliezsky dom, so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 47 432 039, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5847/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: Premium Star Hotels, a.s., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.