Výhodné pobyty

Každý má o relaxe svoju predstavu. Pomôžeme vám ju splniť aj našou ponukou zvýhodnených pobytových balíkov a exkluzívnych akcií.

Sladké chvíle pre zamilovaných

01. 11. 2022 - 30. 04. 2023

Romantická zima na horách

Z vonku cítiť chlad, ale vaše duše hreje láska. Doprajte sebe a svojej polovičke romantický pobyt priamo pod Gerlachovských štítom. Vzájomná blízkosť, trojchodová večera, fľaša sektu, misa s ovocím či vstup do wellness centra – to všetko je len malou ochutnávkou romantických dní, ktoré dodajú vašej láske nový rozmer.

Viac informácií
Oddych priamo pod Gerlachom

01. 11. 2022 - 30. 04. 2023

Zimný pobyt v Tatrách

Ak túžite po zimnej dovolenke v horách, Sliezsky dom je pre Vás ideálnou voľbou. Výlet na snežniciach, tradičná sánkovačka a kopy bieleho snehu sú zárukou úsmevných vysokohorských zážitkov. Personál hotela je Vám počas celého pobytu plne k dispozícii a okrem zapožičania výbavy Vám ochotne poradí trasy pre najlepšie zimné výlety. Po pobyte na sviežom horskom vzduchu Vám zaručene prospeje relax vo wellness centre s nádherným výhľadom na Tatry a Velické pleso.

Viac informácií
Pokojné Vianoce na Sliezskom dome

23. 12. 2022 - 25. 12. 2022

Vianočný pobyt v Tatrách

Netradične tradičné Vianoce! Zbavte sa stresu z predvianočných príprav a vychutnajte si to, čo najkrajšie sviatky v roku ponúkajú – pokoj, lásku, oddych, iskričky v očiach a nefalšovanú radosť z prítomnosti najbližších. Zarezervujte si jedinečné Vianoce na Sliezskom dome už dnes a zažite čaro bielych Vianoc pod Gerlachovským štítom.

Viac informácií
Nový rok pod hviezdami

29. 12. 2022 - 01. 01. 2023

Silvester v tichu hôr

Viete si predstaviť Silvester bez pyrotechniky a hluku? Alternatíva, ktorú ponúka Sliezsky dom, Vám zaručene pripraví nezabudnuteľný zážitok. Silvester v kruhu rodiny či známych, skvelé jedlo, zábava do skorých ranných hodín a dychberúce výhľady budú garanciou neopakovateľnej silvestrovskej noci. Privítajte Nový rok na najvyššie položenom mieste na Slovensku, obklopený snehobielou prírodou.

Viac informácií

10. 02. 2023 - 12. 02. 2023

Valentínsky pobyt v Tatrách

Prežijete chvíle romantiky, ochutnáte lahodné špeciality šéfkuchára a náš personál sa postará o vaše pohodlie počas celého pobytu.

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now

Vianočný pobyt v Tatrách

Zažite Vianoce v Tatrách
v nadmorskej výške 1670 mmetrov n. m.