Výhodné pobyty

Každý má o relaxe svoju predstavu. Pomôžeme vám ju splniť aj našou ponukou zvýhodnených pobytových balíkov a exkluzívnych akcií.

Posledné voľné termíny

01. 09. 2021 - 31. 10. 2021

Last minute jesenná dovolenka v Tatrách

Chcete prežiť neopakovateľné chvíle v lone tatranskej prírody? Odreagovať sa, zregenerovať telo a myseľ a načerpať novú energiu? Hotel Sliezsky dom Vám ponúka mimoriadnu zľavu na ubytovanie. Doprajte si pravé tú pravú tatranskú jeseň so zaujímavými túrami v okolí!

Viac informácií
Sladké chvíle pre zamilovaných

01. 11. 2021 - 30. 04. 2022

Zimný romantický wellness pobyt

Z vonku cítiť chlad, ale vaše duše hreje láska. Doprajte sebe a svojej polovičke romantický pobyt priamo pod Gerlachovských štítom. Vzájomná blízkosť, trojchodová večera, fľaša sektu, misa s ovocím či privátny vstup do wellness centra – to všetko je len malou ochutnávkou romantických dní, ktoré dodajú vašej láske nový rozmer.

Viac informácií
Relax pre telo aj myseľ

01. 10. 2021 - 15. 11. 2021

Pobyt pre seniorov – „Jeseň na horách“

Hoci jeseň farbí prírodu pestrou paletou farieb, často prináša do duší ľudí nepríjemný smútok a chlad. Doprajte si neobyčajný výlet na Sliezsky dom, kde v atmosfére pokoja, jedinečných výhľadov a kvalitných služieb objavíte nefalšovanú radosť a prílev pozitívnej energie. Dovoľte magickej prírode Vysokých Tatier zmeniť jeseň na rozprávkové obdobie roka. My sa postaráme o Váš dokonalý komfort a relax.

Viac informácií
Oddych priamo pod Gerlachom

01. 11. 2021 - 30. 04. 2022

Zimný pobyt v Tatrách

Ak túžite po zimnej dovolenke v horách, Sliezsky dom je pre Vás ideálnou voľbou. Výlet na snežniciach, zimná expedícia, tradičná sánkovačka a kopy bieleho snehu sú zárukou úsmevných vysokohorských zážitkov. Personál hotela je Vám počas celého pobytu plne k dispozícii a okrem zapožičania výbavy Vám ochotne poradí trasy pre najlepšie zimné výlety. Po pobyte na sviežom horskom vzduchu Vám zaručene prospeje relax vo wellness centre s nádherným výhľadom na Tatry a Velické pleso.

Viac informácií
Pokojné Vianoce na Sliezskom dome

23. 12. 2021 - 25. 12. 2021

Vianočný pobyt v Tatrách

Netradične tradičné Vianoce! Zbavte sa stresu z predvianočných príprav a vychutnajte si to, čo najkrajšie sviatky v roku ponúkajú – pokoj, lásku, oddych, iskričky v očiach a nefalšovanú radosť z prítomnosti najbližších. Zarezervujte si jedinečné Vianoce na Sliezskom dome už dnes a zažite čaro bielych Vianoc pod Gerlachovským štítom.

Viac informácií
Nový rok pod hviezdami

30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

Silvestrovský pobyt – MADE IN SLOVAKIA 2021

Viete si predstaviť Silvester bez pyrotechniky a hluku? Alternatíva, ktorú ponúka Sliezsky dom, Vám zaručene pripraví nezabudnuteľný zážitok. Silvester v kruhu rodiny či známych, skvelé jedlo, zábava do skorých ranných hodín a dychberúce výhľady budú garanciou neopakovateľnej silvestrovskej noci. Privítajte Nový rok na najvyššie položenom mieste na Slovensku, obklopený snehobielou prírodou.

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now