Pobyty pre dvoch

Sladké chvíle pre zamilovaných

01. 11. 2023 - 30. 04. 2024

Zima na horách s nádychom romantiky ( využiteľné nedeľa až štvrtok )

Z vonku cítiť chlad, ale vaše duše hreje láska. Doprajte sebe a svojej polovičke romantický pobyt priamo pod Gerlachovských štítom. Vzájomná blízkosť, trojchodová večera, fľaša sektu, misa s ovocím či vstup do wellness centra – to všetko je len malou ochutnávkou romantických dní, ktoré dodajú vašej láske nový rozmer.

Viac informácií
Oddych priamo pod Gerlachom

01. 11. 2023 - 30. 04. 2024

Dobrodružná Tatranská zima

Ak túžite po zimnej dovolenke v horách, Sliezsky dom je pre Vás ideálnou voľbou. Výlet na snežniciach, tradičná sánkovačka a kopy bieleho snehu sú zárukou úsmevných vysokohorských zážitkov. Personál hotela je Vám počas celého pobytu plne k dispozícii a okrem zapožičania výbavy Vám ochotne poradí trasy pre najlepšie zimné výlety. Po pobyte na sviežom horskom vzduchu Vám zaručene prospeje relax vo wellness centre s nádherným výhľadom na Tatry a Velické pleso.

Viac informácií
Skvelé jedlo, zábava a neopakovateľná horská atmosféra

29. 12. 2023 - 01. 01. 2024

Silvestrovská noc 2024

Viete si predstaviť Silvester bez pyrotechniky a hluku? Alternatíva, ktorú ponúka Sliezsky dom, Vám zaručene pripraví nezabudnuteľný zážitok. Silvester v kruhu rodiny či známych, skvelé jedlo, zábava do skorých ranných hodín a dychberúce výhľady budú garanciou neopakovateľnej silvestrovskej noci. Privítajte Nový rok na najvyššie položenom mieste na Slovensku, obklopený snehobielou prírodou.

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now