Víkendové pobyty

01. 09. 2021 - 31. 10. 2021

Last minute jesenná dovolenka v Tatrách

Chcete prežiť neopakovateľné chvíle v lone tatranskej prírody? Odreagovať sa, zregenerovať telo a myseľ a načerpať novú energiu? Hotel Sliezsky dom Vám ponúka mimoriadnu zľavu na ubytovanie. Doprajte si pravé tú pravú tatranskú jeseň so zaujímavými túrami v okolí!

Viac informácií
Romantika pre dvoch

01. 11. 2021 - 30. 04. 2022

Zimný romantický wellness pobyt

Láska kvitne v každom ročnom období. Aj pre túto jeseň a zimu sme si pripravili výhodné balíčky pre všetky romantické duše. Trojchodová večera, fľaša sektu a misa s ovocím na privítanie alebo vstup do wellness centra? Toto všetko a ešte oveľa viac si môžete nakombinovať pobytovom balíčku pre všetky romantické duše.

Viac informácií

01. 10. 2021 - 15. 11. 2021

Pobyt pre seniorov – „Jeseň na horách“

Jeseň je v Tatrách najkrajšie obdobie. Prechádzky v atmosfére pokoja a babieho leta zaručujú blahodarne pôsobenie na telo i dušu. Užite si jesenné výhľady ktoré ponúka Velická dolina a jej okolie. O váš komfort k dokonalému relaxu sa postaráme my.

Viac informácií

01. 11. 2021 - 30. 04. 2022

Zimný pobyt v Tatrách

Zažite čarovnú zimu pod Gerlachovským štítom! Nechajte tatranskú prírodu, aby spravila to, čo vie najlepšie - zregenerovala telo a zrelaxovala myseľ. O plnohodnotné zimné vyžitie a krásne prostredie sa postarajú Tatry, o stopercentnú starostlivosť a príjemný komfort sa postaráme my a naši šoféri, ktorí vás na skútri privezú priamo k hotelu! Nakombinujte si výhodný zimný balíček presne podľa vašich predstáv!

Viac informácií

Získajte prehľad o podujatiach a zvýhodnených ponukách.
Zároveň máte možnosť vyhrať víkend pre dve osoby.

Call now